українська русский en pl de fr
Piesza wycieczka Średniowiecznym Lwowem – podczas wędrówki zmożecie rozkoszować spacerując przytulnymi starożytnymi uliczkami; odwiedzić dawne świątynie i muzea; podoławszy 306 schodków, wspiąć się na wierzch ratusza i zobaczyć Lwów z wysokości ptasiego lotu; usłyszeć historie o rozmaitych Lwowskich domach i sakralnych zabudowaniach, a także odczuć niezapomnianą romantykę miasta
Piesza wycieczka Średniowiecznym Lwowem – podczas wędrówki zmożecie rozkoszować spacerując przytulnymi starożytnymi uliczkami; odwiedzić dawne świątynie i muzea; podoławszy 306 schodków, wspiąć się na wierzch ratusza i zobaczyć Lwów z wysokości ptasiego lotu; usłyszeć historie o rozmaitych Lwowskich domach i sakralnych zabudowaniach, a także odczuć niezapomnianą romantykę miasta.
Autobusowa wycieczka po mieście (wycieczka samochodem) – zapoznacie się z historią lwowskiego dworca głównego, dowiecie się o uniwersytetach lwowskich, świątyniach, także zaproponujemy rozkoszować krajobrazami Lwowa na wzgórzu Wysokiego ZamkuAutobusowa wycieczka po mieście (wycieczka samochodem) – zapoznacie się z historią lwowskiego dworca głównego, dowiecie się o uniwersytetach lwowskich, świątyniach, także zaproponujemy rozkoszować krajobrazami Lwowa na wzgórzu Wysokiego Zamku.
Wycieczka do Opery Lwowskiej – zaproponujemy odwiedzić jeden z najpiękniejszych teatrów Europy – Lwowski teatr Opery i Baletu. Dowiecie się o historii budownictwa teatru, o faktach i legendach, związanych z jego twórcą, Zygmuntem Gogrdoliewskim, zmożecie ułaskawić się świetną fasadą, a także wyszukanym wnętrzem teatru. Po wycieczce zaproponujemy Państwu odwiedzić operę, operetkę lub balet – na Wasz smakWycieczka do Opery Lwowskiej – zaproponujemy odwiedzić jeden z najpiękniejszych teatrów Europy – Lwowski teatr Opery i Baletu. Dowiecie się o historii budownictwa teatru, o faktach i legendach, związanych z jego twórcą, Zygmuntem Gogrdoliewskim, zmożecie ułaskawić się świetną fasadą, a także wyszukanym wnętrzem teatru. Po wycieczce zaproponujemy Państwu odwiedzić operę, operetkę lub balet – na Wasz smak.
Wycieczka do Apteki-muzeum – proponujemy zajrzeć w tajemniczy świat apteki-muzeum, odwiedzić jej podziemie, laboratorium alchemiczną, posłuchać ciekawe historie o wyrobie leków i zapoznać się ze sposobami jego wyrobu, zobaczyć prastare apteczne naczynieWycieczka do Apteki-muzeum – proponujemy zajrzeć w tajemniczy świat apteki-muzeum, odwiedzić jej podziemie, laboratorium alchemiczną, posłuchać ciekawe historie o wyrobie leków i zapoznać się ze sposobami jego wyrobu, zobaczyć prastare apteczne naczynie.
Wycieczka po podziemiu – przed Wami otworzy się tajemniczy świat podziemi LwowskichWycieczka po podziemiu – przed Wami otworzy się tajemniczy świat podziemi Lwowskich.
Wycieczka 7 cudów Lwowa – i Lwów ma swoich siedem cudów. Uprzejmie zapraszamy razem z nami urzeczywistnić tę porywającą podróżWycieczka 7 cudów Lwowa – i Lwów ma swoich siedem cudów. Uprzejmie zapraszamy razem z nami urzeczywistnić tę porywającą podróż!
Wycieczka po cmentarzu Łyczakowskim – muzeum pod otwartym niebem – właśnie tak nazywają cmentarz Łyczakowski. Tu są pochowani taki wybitni osobistości jak: Iwan Franko, Salomea Kruszelnicka, Wołodymyr Iwasiuk, Stefan Banach, Artur Grottger, Seweryn Goszczyński, Maria Konopnicka, Tadeusz Barącz I wiele innych wybitnych postaci.Wycieczka po cmentarzu Łyczakowskim – muzeum pod otwartym niebem – właśnie tak nazywają cmentarz Łyczakowski. Tu są pochowani taki wybitni osobistości jak: Iwan Franko, Salomea Kruszelnicka, Wołodymyr Iwasiuk, Stefan Banach, Artur Grottger, Seweryn Goszczyński, Maria Konopnicka, Tadeusz Barącz I wiele innych wybitnych postaci.
Traficie do prawdziwego muzeum, wspomnienia o którym na długo zostaną z Wami. Proponujemy dane rodzaje wycieczek jak dla grup, tak i dla prywatnych turystówTraficie do prawdziwego muzeum, wspomnienia o którym na długo zostaną z Wami. Proponujemy dane rodzaje wycieczek jak dla grup, tak i dla prywatnych turystów.
Uwaga! Przy zamówieniu wycieczki uwzględniają się życzenia zleceniodawcy: możliwe zmiany w marszrucie, a także odwiedziny dodatkowych obiektówUwaga! Przy zamówieniu wycieczki uwzględniają się życzenia zleceniodawcy: możliwe zmiany w marszrucie, a także odwiedziny dodatkowych obiektów.
Rezerwacji wycieczki:

+38 097 2048074
+38 063 5866856
+38 099 4438250


julia_terletska
E-mail: travellviv@yahoo.com
    © 2008-2012 travellviv - Wycieczki w Lwow z profesjonalnymi przewodnikami.