українська русский en pl de fr

 

Екскурсії по Львову, 2017

Пропонуємо дані види екскурсій як для груп, так і для окремих туристів.

Увага! При замовленні екскурсії враховуються побажання замовника: можливі зміни в екскурсійному маршруті, а також відвідання додаткових об’єктів. При замовленні декількох екскурсій можливі знижки. Більш детально про ціни на екскурсії.

Цитадель у Львові

НОВИНКА 2017!

Екскурсія по львівській Цитаделі -  запам’ятається усім, хто цікавиться історією, географією, краєзнавством, військово-фортифікаційною та інженерно-будівельною справою. Рекомендуємо цю екскурсію тим, хто неодноразово бував у Львові, а також допитливим львів’янам. 

Тривалість екскурсії - до 3 або до 4 год. (в залежності від вибраного маршруту). Детальніше уточнюйте при замовленні екскурсії. 
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі.

Пішохідна екскурсія Середньовічним Львовом – під час Вашої  мандрівки Ви зможете насолодитись прогулянкою затишними древніми вуличками; відвідати древні храми та музеї; подолавши 306 сходинок, піднятись на верх ратуші та побачити Львів з висоти пташиного польоту; почути історії різноманітних Львівських будинків та сакральних споруд, а також відчути незабутню романтику міста.

Пішохідна екскурсія Середньовічним Львовом – основна оглядова екскурсія затишними древніми вуличками; нашого міста. Ви зможете побачити основні пам'ятки архітектури Львова. Дану екскурсію ми пропонуємо гостям нашого міста, котрі вперше у Львові. Тривалість екскурсії - 3 год.
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше
про екскурсію

 Будинок вчених, м. Львів
Екскурсія 7 чудес Львова – і у Львова існують свої сім чудес. Ласкаво просимо разом із нами здійснити цю захоплюючу подорож, що включає в себе наступні визначні пам’ятки Львова: Будинок Вчених, церкву Св. Юра, церкву Св. Андрія, каплицю Боїмів, Оперний театр, вежу Корнякта, палац Потоцьких. Тривалість екскурсії - 3,5-4 год. Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про екскурсію

екскурсія замками львівщини

Екскурсія Замками Львівщини — Олеський, Підгорецький та Золочівський замки, які утворюють так звану “Золоту підкову” Львівщини здавна привертають увагу багатьох туристів та користуються великою популярністю
Тривалість екскурсії – 1 день. Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про екскурсію
 Автобусна екскурсія по місту (екскурсія автомобілем) –ви ознайомитесь з історією львівського вокзалу, дізнаєтесь про львівські університети, храми, парки, ми запропонуємо Вам піднятись на вершину Високого Замку та насолодитись краєвидами Львова Автобусна екскурсія по місту – Ви ознайомитесь з історією львівського вокзалу, дізнаєтесь про львівські університети, храми, парки, ми запропонуємо Вам піднятись на вершину Високого Замку та насолодитись краєвидами Львова.   Тривалість екскурсії - 3 год. 
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі + вартість транспорту. Детальніше про екскурсію
Австрійський Львів Австрійський Львів.
Австро-Угорська імперія подарувала Львову майже півтора століття спокою, розвитку,  нового життя, і титул  столиці своєї найбільшої провінції . Саме в цей час набувають свого сьогоднішнього вигляду більшість центральних вулиць, формується  система площ, парків, скверів, бульварів та проспектів. У Львові виростають споруди в стилі еклектики, модерну, схожі на помпезні будівлі далеких Відня , Будапешта, Праги, Парижа, котрі дозволили Львову отримати свій неповторний сьогоднішній вигляд і візуально виділитися серед інших міст України.
Тривалість екскурсії – по бажанню замовника. Важко обмежитися стандартними 3 годинами.
Включено: Оперний театр (можливий огляд інтер’єрів), проспект Свободи, вул. Січових Стрільців – фінансове серце австрійського Львова, , головний корпус Львівського університету, головний корпус Львівської Політехніки, прогулянка Новим Світом ( район вулиць Чупринки і Котляревського), Цитадель (за бажанням),  палац Потоцьких.
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про ціни
 Екскурсія по підземеллях – перед Вами відкриється таємничий світ Львівських підземель Екскурсія Личаківським кладовищем – музей під відкритим небом – саме так називають Личаківське кладовище. Тут поховані такі видатні особистості як: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, Іван Крип’якевич, Іван Труш, Стефан Банах та багато інших видатних постатей. Ви потрапите до справжнього музею, спогади про який надовго залишаться з Вами.
Тривалість екскурсії – 1,5-2  год. Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про ціни
  НОВИНКА! Львів для дітей.
Знаю: гарних міст багато            Наче сонечка вершина
І великих і малих                       Серед пагорбів й холмів
Як життя нового свято                Наче батечко для сина
Львів наш рідний серед них        От такий для діток Львів.

Спробуємо у цікавій та доступній формі ознайомити дітей з нашим містом. А легенди і казки передадуть дух історичних епох, які пережив за свої 755 років стародавній Львів.
Тривалість екскурсії – 1,5-2  год. Вартість від 35 до 180 грн. Детальніше
про ціни.
Екскурсія Личаківським кладовищем – музей під відкритим небом – саме так називають Личаківське кладовище. Тут поховані такі видатні особистості як: Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, Іван Крип’якевич, Іван Труш, Стефан Банах та багато інших видатних постатей. Ви потрапите до справжнього музею, спогади про який надовго залишаться з Вами. Екскурсія Оперним театром – ми запропонуємо Вам відвідати один із найгарніших театрів Європи – Львівський оперний театр. Ви дізнаєтесь про історію будівництва театру, про факти та легенди, пов’язані з його творцем, Зігмундом Горголевським, зможете помилуватися чудовим фасадом, а також вишуканим інтер’єром театру. Після екскурсії ми запропонуємо Вам відвідати оперу, оперету чи балет – на Ваш смак.
Тривалість екскурсії - 50хв. Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про ціни
Екскурсія Аптекою-музеєм – пропонуємо зазирнути у таємничий світ аптеки-музею, відвідати її підземелля, алхімічну лабораторію, послухати цікаві історії про виготовлення ліків та ознайомитися зі способами його виготовлення, побачити старовинний аптечний посуд Екскурсія Аптекою-музеєм – пропонуємо зазирнути у таємничий світ аптеки-музею, відвідати її підземелля, алхімічну лабораторію, послухати цікаві історії про виготовлення ліків та ознайомитися зі способами його виготовлення, побачити старовинний аптечний посуд…
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше
про ціни
Екскурсія Княжий Львів НОВИНКА! Княжий Львів.
Протягом нашої мандрівки ви почуєте  історію галицьких земель, походження назв, про початки Львова і його розбудову, про його жителів та володарів, а наглядною ілюстрацією цієї давньої доби міста стануть збережені пам’ятки архітектури.
Тривалість екскурсії – 3-3,5 год.
Включено : панорама Львова з оглядової площадки на Високому замку, храми  Марії Сніжної, Івана Хрестителя ( при бажанні відвідування музею найдавніших пам’яток Львова), св. Миколая, св. Параскевії (огляд інтер’єру),  Онуфріївський монастир. 
Вартість для однієї особи залежить від кількості туристів у групі. Детальніше про ціни
 Романтичний Львів НОВИНКА! Романтичний Львів.
Скрізь, де тільки ступала нога людини, ми відчуваємо присутність незримої та могутньої сили любові. Особливо в древніх містах, особливо у Львові. Таких цікавих історій про кохання  не має жодне інше місто. Вони зацікавлять і закоханих,  і тих, що ще чекає на це почуття, і тих, для кого велике , чисте, неземне і божевільне вже перетворилося на традиційний ритуал з купівлею квітів, солодощів , кімнатних капців і наборів теплої білизни.  Молоді і не дуже, безтурботні і вічно заклопотані, веселі і виважені , відчуйте  романтику Львова, і час для Вас зупиниться, а все інше ( крім кохання) стане недоречним.

Тривалість екскурсії –  3 год. Оглянемо місця  овіяні коханням.
Фотоекскурсія по Львову НОВИНКА! Фотоекскурсія по Львову.
Пропонуємо здійснити екскурсію у супроводі професійного  фотографа.  У Вас буде можливість не лише побачити Львів, але й отримати на пам’ять фотоальбом про перебування у нашому місті…
Завдяки фотозйомці приємні емоції та спогади про унікальне місто Лева залишаться з Вами назавжди!!!
Якщо Ви бажаєте замовити собі лише фотосесію по Львову, – ми до Ваших послуг! Пишіть нам та дзвоніть за номерами, вказаними в Контактах, для замовлення фотоекскурсії, львівської фотосесії чи для отримання додаткової інформації. Окремі авторські фото ви можете переглянути в галереї чи в нашому слайдшоу, портретні фото - на сайті amatrenko.com. Ціна договірна.
Екскурсія для слабочуючих

НОВИНКА! Екскурсія по  Середньовічному  Львову для слабочуючих!

На Вас чекає незабутня екскурсія по Середньовічному Львову.
Екскурсія – для групи до 10 осіб.
Тривалість – 3 години.
Вартість екскурсії – по домовленості
Прохання замовляти екскурсію не пізніше, ніж за тиждень до бажаної дати її проведення.

 

free counters

 
    2008-2012 travellviv - .